לומדים אנגלית דרך תחומי העניין שלכם

לומדים אנגלית עם החידונים ומשחקי אוצר המילים של מורפיקסקול

מבחר נושאים, מגוון מילים וביטויים

כדי שהלמידה תישאר מעניינת ויעילה, אין די בחומרי לימוד יבשים, וצריך לשבץ את חומרי הלימוד בתוך הקשר: לקשר אותם לאירועים עכשוויים, לנושאים מרתקים, וכך לפתח את  אוצר המילים באנגלית לכל מטרה בעזרת תחומי העניין שלנו. זה הקו המנחה שלנו באזור אוצר המילים לפי נושאים.

לומדים אוצר מילים באנגלית עם מורפיקסקול

באזור 'אוצר מילים – לפי נושאים' תוכלו להעשיר את אוצר המילים שלכם בעזרת הנושאים שמעניינים אתכם, נושאים שעולים על בסדר היום הארצי והעולמי ותחומי עניין שאולי אתם סקרנים לגביהם כגון: כדורגל, ספורט אולימפי, סדרות טלוויזיה, תחומי לימוד לסטודנטים כמו ספרות ואומנות ועוד.

האזור הזה מפוצל לשתי קטגוריות : חידוני מורפיקס ורשימות המילים של מורפיקס. קטגוריית חידונים מציעה מבחר רחב של חידוני אנגלית, ואילו  בקטגוריית רשימות המילים אפשר לתרגל מילים שנבחרו בקפידה בידי הצוות המקצועי שלנו. החידונים ותרגולי אוצר המילים נפרשים על פני מגוון משמעותי של נושאים, תחומי עניין, אירועים אקטואליים ועוד דברים שכדאי לדעת כגון: משבר האקלים, קורונה, חגים ועונות השנה, ביטויים וקיצורים באינטרנט, קניות ועוד.

אוצר מילים - צילום מסך מאתר מורפיקסקול
אוצר מילים – לפי נושאים

אם תבחרו להתחיל בחידוני מורפיקס, תוכלו להתנסות בכמה וכמה סגנונות של חידוני אנגלית: השלמת המילה החסרה, מציאת התרגום הנכון בעברית או באנגלית, השלמת חלקים חסרים בשיחה ועוד. בכל החידונים מוצע מגוון עשיר של מילים וביטויים ללמידה. 

 

 

חידון בנושא ביטויים על חתולים ⇐

צילום מסך - חידון בנושא ביטויים על חתולים

בדומה לאזורי תרגול אחרים באתר מורפיקסקול, בכל עת ניתן להשתמש במערכת הרמזים שלנו כדי לצמצם את המסיחים או להוסיף עוד קצת זמן לשעון המתקתק.

בקטגוריית רשימות המילים של מורפיקס, תגלו מבחר רחב של רשימות שהורכבו בקפידה בידי הצוות המקצועי שלנו והן מקיפות  את  אוצר המילים באנגלית לכל מטרה החיוני לכל אחד מהנושאים. כאשר מתקרב אירוע הראוי לציון, לאחר אירוע אקטואלי בולט, או בכל יש הזדמנות אחרת ללמד את אוצר המילים הרלוונטי לתחום עניין מסקרן – הצוות שלנו מרכיב רשימות שימושיות לחיזוק האנגלית בנושאים אלה.

צילום מסך - רשימות המילים של מורפיקס

בכל רשימת מילים יש שלוש אפשרויות: משחק רב-ברירה, תרגול בכרטיסיות ורשימה מפורטת של כל המילים באותו נושא בזו אחר זו.

משחקים וחידונים באתר מורפיקס - צילום מסך

רשימת מילים אחת – שלוש דרכים ללמוד (ולשתף) ⇑

כאשר לומדים בעזרת כרטיסיות (flashcards), אפשר "להפוך" את הכרטיס כדי לעבור מהמילה באנגלית לתרגום שלה בעברית ולהיפך. אפשר גם לבחור לראות את כל המידע על המילה, כולל דוגמת שימוש ואפשרות להאזין לצורת ההגייה הנכונה של המילה. 

הופכים את הכרטיסייה ומגלים עוד ⇐

 

צילום מסך - כרטיסיה באתר מורפיקס

בלשונית (טאב) רשימה תמצאו לנוחיותכם את כל המילים בנושא שבחרתם בעמוד אחד:

 
רשימת מילים אישית באתר מורפיקס - צילום מסך

בלשונית המשחק אפשר לעבור על רשימת המילים שלנו דרך משחק רב-ברירה שבו יש לבחור בתרגום הנכון:

 

 

החידון הקלאסי – ארבע בחירות, אחת נכונה ⇐

שאלון רב ברירה באתר מורפיקס - צילום מסך

ובכן, מחפשים לפרוץ גבולות באנגלית, לגוון את הלימוד בעזרת נושאים שמעניינים אתכם או סתם רוצים לדעת כל מה שקשור לזכויות אדם באנגלית? חפשו את אזור 'אוצר מילים – לפי נושאים' באתר מורפיקסקול.

למידע נוסף צפו בסרטון: 

מעוניינים במורפיקסקול לביה"ס, למכללה או לארגון ?

שתף עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

מאמרים
morfixblog

לומדים אנגלית דרך תחומי העניין שלכם

במורפיקסקול באזור 'אוצר מילים – לפי נושאים' תוכלו להעשיר את אוצר המילים שלכם בעזרת הנושאים שמעניינים אתכם, נושאים שעולים בסדר היום הארצי והעולמי ותחומי עניין שאולי אתם סקרנים לגביהם ,כגון: כדורגל, ספורט אולימפי, סדרות טלוויזיה, תחומי לימוד לסטודנטים כמו ספרות ואומנות, ועוד.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

מעשירים את אוצר המילים באנגלית עם מורפיקסקול

אחת המיומנויות החשובות בלימוד אנגלית היא הבנת הנקרא. במורפיקסקול אנו מציעים אזור המוקדש ללימוד אוצר מילים באנגלית לכל מטרה. הלמידה מעמיקה ומותאמת לפי רמת האנגלית וכולל מגוון רחב ומתחדש של קטעי קריאה (אנסינים), ושאלות רב-ברירה הנלוות לכל טקסט.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

מפחדים מאנסינים? בואו לראות איך עושים את זה במורפיקסקול

אחת המיומנויות החשובות בלימוד אנגלית היא הבנת הנקרא. במורפיקסקול אנו מציעים אזור המוקדש ללמידה מעמיקה ומותאמת לפי רמת האנגלית וכולל מגוון רחב ומתחדש של קטעי קריאה (אנסינים), ושאלות רב-ברירה הנלוות לכל טקסט.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

תרגול דיבור אנגלית והגייה עם מורפיקסקול!

מורפיקסקול מציע מגוון אפשרויות לימוד אנגלית בהתאם למורכבות של השפה האנגלית. אנו מכירים בעובדה שלא תמיד שינון ותרגול על הנייר משתווים לשימוש ריאלי יומיומי בשפה האנגלית, או לדיבור אנגלית באופן קבוע. לכן דאגנו לפתח תרגול שכולו סובב סביב דיבור והגייה נכונה של מילים ומשפטים שאולי אתם יודעים לשנן או לקרוא, אך לא בדיוק בטוחים איך לבטא.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

לומדים אנגלית בכיף וביעילות במורפיקסקול!

רוצים לשפר את האנגלית שלכם? מורפיקס מובילה את מהפכת ייעול למידת האנגלית בכל הרמות בעזרת אתר מורפיקסקול – כלי הלמידה שמציע מגוון משחקים ללימוד אנגלית המתאימים את עצמם לכל אחד ואחת בזמן אמת.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

יצירת רשימות מילים אישיות במורפיקסקול

מורפיקסקול מציע מגוון דרכים להעשרת אוצר המילים באנגלית: אפשר לא רק לשחק ברשימות מוכנות מראש לפי רמות ונושאים, לחזור על המילים שתרגמתם ולשמור מילים, אלא גם ליצור רשימות אישיות, לפי כל נושא שתבחרו ולשתף עם חברים.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

איך להגיע מוכנים לבגרות באנגלית?

ניגשים לפסיכומטרי או למבחן אמי"ר?
לפרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי יש חשיבות רבה משתי סיבות: הוא משפיע על הציון הסופי שלכם בפסיכומטרי, והוא גם יקבע לאיזו רמת אנגלית תשוּיְכו באוניברסיטה. ככל שתקבלו ציון גבוה יותר בפרק האנגלית בפסיכומטרי, כך תזדקקו לפחות קורסי השלמה באנגלית במהלך התואר.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

איך להגיע מוכנים לפרק האנגלית בפסיכומטרי ולמבחן אמי"ר?

ניגשים לפסיכומטרי או למבחן אמי"ר?
לפרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי יש חשיבות רבה משתי סיבות: הוא משפיע על הציון הסופי שלכם בפסיכומטרי, והוא גם יקבע לאיזו רמת אנגלית תשוּיְכו באוניברסיטה. ככל שתקבלו ציון גבוה יותר בפרק האנגלית בפסיכומטרי, כך תזדקקו לפחות קורסי השלמה באנגלית במהלך התואר.

קרא עוד »
מאמרים
morfixblog

חוזרים לבית הספר עם מורפיקסקול!

האתגר של הלימודים מרחוק הוא לספק ללומד חווית לימוד אפקטיבית שתשאיר אותו מרוכז ליד המחשב. מנכ"ל מלינגו, החברה המפתחת את מורפיקסקול מבית מורפיקס, מספק רשימה של דגשים שיסייעו ללומדי הלמידה המקוונת להצליח.

קרא עוד »